Ostatnie realizacje

A Studio to agencja kreatywna, która tworzy historię marki. W przestrzeni, na papierze, na małym i dużym ekranie, po cichu i na głos.
Nasi klienci mieszkają w sąsiedztwie i na drugim końcu świata.

Czy wiesz?
8.
listopada

Wyprodukowany ze śmieci i już w sprzedaży!

Nasz najpiękniejszy kalendarz mamy już w rękach. Inicjatywa zbiera najlepsze recenzje! Nie możemy nacieszyć nim oczu. Zaprojektowaliśmy go z miłości do przyrody, ze świadomości jej piękna, siły, ale i kruchości. Dlatego piękno natury gra główną rolę na każdej z jego kart, a śmieć  jest w nim tylko niechcianym bohaterem drugiego planu.
Chcecie wesprzeć „Wyczesany LAS” i zakupić piękną „ekociegiełkę” na cały 2019 rok? Zapraszamy do składania zamówień na stronie: www.poczytne.pl/produkt/eko-kalendarz lub mailowo kalendarz@astudio.com.pl
Cena: 50 PLN. Całkowity dochód z kalendarzy przeznaczymy na sadzenie drzew wiosną 2019 roku.

28.
października

Kalendarz który zasadzi 2019 drzew

Nasz ekologiczny projekt materializuje się w trzecim etapie! Dzięki kunsztowi naszej fotografki i naszego działu graficznego, „Wyczesany LAS” niebawem przyjedzie do nas z drukarni na kartach kalendarza (wydrukowany na papierze pochodzącym z recyklingu przy użyciu farb biodegradowalnych). Całkowity dochód z jego sprzedaży przeznaczymy na ostatni, czwarty etap akcji — wiosenne nasadzenia drzew w Trójmieście i okolicach. 

19.
września

Uchwycamy śmiecia – sesja fotograficzna 

Dzięki Wam efekt sprzątania Polanki Redłowskiej przerósł nasze oczekiwania i pierwszy etap projektu „Wyczesany LAS” zakończyliśmy górą śmieci! Niestety.
Chcąc, aby z roku na rok było ich coraz mniej, realizujemy drugi etap projektu, w którym wybrane przez nas śmieci – dzięki niestrudzonej pracy cenionej fotografki Wioletty Kozłowskiej - stają się bohaterami artystycznej sesji zdjęciowej.

6.
września

Wyczesany LAS – uchwyć śmiecia! 

Uwaga Uwaga! 15 września o godzinie 10:00 spotykamy się na Kępie Redłowskiej pod hasłem „Wyczesany LAS”. Cóż to takiego? To rozłożony na kilka miesięcy, czteroetapowy projekt, który łączy w sobie działania ekologiczne, artystyczne i charytatywne.
15 września to dzień realizacji jego pierwszego etapu – zbierania śmieci porzuconych w lesie.

Rekomendacje klientów

„Bardzo cenimy sobie poziom i terminowość wykonania usługi, w związku z czym z satysfakcją udzielamy rekomendacji A Studio, jako solidnemu partnerowi”  

Krzysztof Dziewirz Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta i Marketingu Grupy Elnord
Prezes

„Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Agencję Reklamową A Studio jako firmę wiarygodną i kompetentną przy realizacji złożonych działań promujących...„

mgr. inz. Andrzej Sudomił
Kierownik Zespołu, Ilf Consulting