Ostatnie realizacje

A Studio to agencja kreatywna, która tworzy historię marki. W przestrzeni, na papierze, na małym i dużym ekranie, po cichu i na głos.
Nasi klienci mieszkają w sąsiedztwie i na drugim końcu świata.

Czy wiesz?
15.
listopada

Ruszamy z dystrybucją kalendarzy!

Mamy to! Dziś dotarły do nas z drukarni jeszcze cieplutkie Kalendarze, które zasadzą 2020 drzew! Ruszamy z dystrybucją do naszych stacjonarnych partnerów. Na naszym FB będziemy na bieżąco uzupełniać listę miejsc, w których możecie kupić te cudeńka :D Podobnie jak w zeszłym roku, możecie je nabyć również online na stronie zaprzyjaźnionego wydawnictwa https://poczytne.pl/produkt/kalendarz-ktory-zasadzi-2020-drzew/ lub bezpośrednio u nas w siedzibie.

10.
października

Sesja fotograficzna naszych leśnych znalezisk!

Ciśniemy z artystyczną sesją fotograficzną naszych leśnych znalezisk. Nie uwierzycie co w tym roku mamy K. Oczywiście dbamy też o pokazanie na zdjęciach pięknej, dzikiej przyrody. Klimatyczne fotki robi dla nas Ania Zakrzewska z Anna Art Photography. Będziecie zachwyceni! Jeszcze chwilka i zobaczycie efekty!

14.
września

Rusza I etap kolejnej edycji Wyczesanego LASU!

Już za tydzień rozpoczynamy I etap kolejnej edycji Wyczesanego LASU! Razem z partnerami z Weź to Podnieś zapraszamy wszystkich miłośników TPK do wspólnego sprzątania. W tym roku czeszemy równocześnie aż 12 lokalizacji w Gdańsku, Gdyni i Sopocie! Z każdej z nich wybierzemy 1 śmiecia, który trafi na kartę naszego kalendarza. Dołączajcie do wydarzenia na FB i przybywajcie tłumnie!

31.
marca

Finał projektu Wyczesany LAS! 

Kochani! Wczoraj miał miejsce wielki finał naszego projektu Wyczesany LAS! Razem z setkami mieszkańców Trójmiasta i współorganizatorem akcji GZDiZ posadziliśmy w Parku Reagana prawie 2500 drzew! Gościem honorowym była Pani Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Dziękujemy każdemu, kto wsparł projekt na którymkolwiek z etapów oraz wszystkim, którzy machali z nami wczoraj łopatami!

Rekomendacje klientów

„Bardzo cenimy sobie poziom i terminowość wykonania usługi, w związku z czym z satysfakcją udzielamy rekomendacji A Studio, jako solidnemu partnerowi”  

Krzysztof Dziewirz Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta i Marketingu Grupy Elnord
Prezes

„Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Agencję Reklamową A Studio jako firmę wiarygodną i kompetentną przy realizacji złożonych działań promujących...„

mgr. inz. Andrzej Sudomił
Kierownik Zespołu, Ilf Consulting