Jesteśmy do usług
… i do produktów ;)

PUBLIC RELATIONS

Usługi Public Relations to nie tylko kwestia informowania, ale przede wszystkim budowania relacji. Aby zyskać zaufanie i sympatię swojej grupy docelowej, trzeba komunikować się z nią w sposób profesjonalny, transparentny i atrakcyjny. Trzeba też reagować na sytuacje kryzysowe i zarządzać swoim wizerunkiem w mediach.

W naszej agencji reklamowej oferujemy kompleksową obsługę w zakresie usług Public Relations. Zajmujemy się tworzeniem i realizacją strategii komunikacyjnych, kampanii PR, eventów, konferencji prasowych, publikacji, raportów, newsletterów i innych form komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Zadzwoń do nas już dziś i poznaj szczegóły naszej oferty.

Tworzymy i realizujemy kampanie, które podnoszą rozpoznawalność Twojej marki oraz zwiększają zaangażowanie odbiorców docelowych.

Planujemy i realizujemy wydarzenia, które promują Twoją markę, angażują odbiorców docelowych i generują zainteresowanie mediów.

Budujemy oraz utrzymujemy relacje z kluczowymi dziennikarzami i mediami, opracowujemy Press Packi, zapewniamy publikacje w prasie, portalach internetowych, telewizji czy radiu.

Zarządzamy komunikacją w sytuacji kryzysowej i opracowujemy strategie działania. Monitorujemy media, tworzymy notki prasowe pomagające chronić reputację w trudnych sytuacjach, i łagodzące negatywne skutki wizerunkowe zdarzeń.

Oferujemy profesjonalne usługi copywritingu m.in. z zakresu public relations. Nasza praca zaczyna się od zrozumienia Twoich potrzeb i oczekiwań, co pozwala nam stworzyć treści, które przemawiają do przedstawicieli Twojej grupy docelowej.

Nasi doświadczeni copywriterzy opanowali tajniki skutecznego przekazywania informacji i wiedzą jak dostosować język do wskazanej grupy docelowej. Dzięki temu, nasze teksty są ciekawe, zrozumiałe, skuteczne i angażujące.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

- tworzenie tekstów na strony internetowe,

- przygotowywanie komunikatów prasowych,

- pisanie artykułów do mediów,

- kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych.

Niezależnie od potrzeb, nasz zespół zawsze dostarczy Ci treści na najwyższym poziomie, które pomogą wzmocnić Twoją pozycję na rynku.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj nasze możliwości.