Jesteśmy do usług
… i do produktów ;)

COPYWRITING

Poszukujesz słów, które wyrażą więcej niż niejeden obraz? ;) Oferujemy profesjonalne usługi copywritingu, które pomogą Twojej firmie w skutecznej komunikacji z docelowymi odbiorcami. Mamy doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych tekstów, które zaciekawiają, informują, angażują i inspirują do działania.

Tworzymy jasne, zwięzłe i angażujące teksty, które opowiadają historie, opisują wizję, przekazują wartości, wyróżniają na tle konkurencji. Oferujemy optymalizację treści pod kątem SEO, aby Twoja witryna mogła osiągnąć stabilną pozycję w wyszukiwarce Google.

Piszemy atrakcyjne teksty do broszur, ulotek, katalogów i innych materiałów marketingowych. Tworzymy nazwy i opisy produktów, opracowujemy komunikaty prasowe, slogany i wiele innych. Daj znać, czego potrzebujesz, a przedstawimy Ci próbkę naszych możliwości.

Tworzymy angażujące posty w mediach społecznościowych, które przyciągają uwagę obserwujących i pomagają budować społeczność wokół marki. Wykorzystujemy odpowiedni tone of voice, dostosowujemy język i sposób komunikacji do wybranej grupy docelowej. Zadbamy o to, abyś zwracał się do odbiorców tak, aby zostać usłyszanym, zrozumianym i polubionym :)

Nasze usługi copywritingu obejmują również przykuwające uwagę scenariusze spotów radiowych, scenariusze wideo i nie tylko. Opracujemy dla Ciebie atrakcyjny tekst i dobierzemy odpowiedni format - zaproponujemy np. scenkę z życia, winietki, testimonial, demonstrację potrzeby lub demonstrację korzyści, posłużymy się symbolem, analogią lub stworzymy parodię.

Daj znać jaki jest Twój cel, a my pomożemy Ci go zrealizować.